Moken Led Bar 615mm DLHM-150W
3.900,00 ден
Модел: EJC LED Irradiation Light Bar DLHM-150W
Должина на барот: 615 mm (61,5 cm)
Моќност: 150W
Висока светлосна јачина и широк сноп
Отпорен на вода и прашина (погоден за надворешна употреба)
Робусно алуминиумско куќиште
Погоден за џипови, камиони, комбиња, трактори, багери и друга механизација
Идеален за работа ноќе, off-road, лов, кампување и слично
Поврзани продукти
LED Bar 70cm 12V 24V
3.600,00 ден Додај во кошница -
15cm-Led Stranicni Svetla Gabaritni 12V 24V 2PCS