Moken Led Bar 615mm DLHM-150W
3.900,00 ден
Модел: EJC LED Irradiation Light Bar DLHM-150W
Должина на барот: 615 mm (61,5 cm)
Моќност: 150W
Висока светлосна јачина и широк сноп
Отпорен на вода и прашина (погоден за надворешна употреба)
Робусно алуминиумско куќиште
Погоден за џипови, камиони, комбиња, трактори, багери и друга механизација
Идеален за работа ноќе, off-road, лов, кампување и слично
Поврзани продукти
Попуст
Reflektiracka Traka 5M Dolzina
350,00 денOriginal price was: 350,00 ден.190,00 денCurrent price is: 190,00 ден. Додај во кошница -
Led Bar 42W
900,00 ден Додај во кошница -
15cm-Led Stranicni Svetla Gabaritni 12V 24V 2PCS